Морските курорти празни за Великден
- Публикувана в Икономика
Кризата в туристическия бранш се очертава да бъде по-сериозна от първоначалната. Това заявиха хотелиери, които вече усещат отливът на туристи.
Дори за Великден повечето курорти по морето ще останат празни, жалват се те и не крият, че дори и съседите вече ни избягват.
В предишни години ранните записвания за пролетта бяха в пъти повече, а сега имаме потвърждения само за 3 000 туристи, заявиха туроператори. Те се надяват през месец май интересът да бъде по-голям, за да компенсират загубите.
Свързани статии (по етикет)
- Социалната програма на ВУСИ – в подкрепа на студентите в неравностойно положение
- Световноизвестното издателство Lambert Academic Publishing публикува в Германия монографията на проф. Георги Манолов „Политическият елит – теория, история, лидерство“ на английски език
- Ректорът на ВУСИ проф. Георги Манолов с благороден жест към децата за 1 юни
- Ректорът на ВУСИ проф. Георги Манолов с участие на изключително престижна международна конференция в Москва
- ВУСИ увеличава международната си популярност