Menu
Max_Weber

Вотът на недоверие не мина!

Вотът на недоверие към правителството не мина. "За" провалът в сектор здравеопазване гласуваха 80 депутати, 130 бяха "против", а 5 - "въздържали се". Така правителството оцеля след първия внесен вот на недоверие.

Ето и разпределението по групи: 80 народни представители от ГЕРБ гласуваха „против“. 38 депутати от „БСП лява България“ гласуваха „за“. От ДПС „за“ вота бяха 30 депутати. От Реформаторския блок 21 народни представители бяха „против“. От Патриотичния фронт – 17 депутати гласуваха „против“. 15 депутати от БДЦ гласуваха с „въздържали се“. От „Атака“ 9 бяха „за“. От АБВ 9 депутати гласуваха „против“. Независимите депутати гласуваха различно. 3-ма от тях подкрепиха вота на недоверие и 3-ма го отхвърлиха.

Влезте, за да коментирате
нагоре

Най-четени

„Избори и избирателни системи” – новият научен труд на проф. д.п.н. Геор…

„Избори и избирателни системи” – новият научен труд на проф. д.п.н. Георги Манолов

Президентът на Висшето училище по сигурност и икономика проф. д.п.н. Георги Манолов издаде поредният си научен труд. Монографичното изследване е озаглавено „Избори и избирателни системи” и предлага уникално съчетание на политологически и правен анализ на материята, което гарантира пълнота и...