Menu
Max_Weber

Министър на йогата в Индия

  • Публикувана в Свят

В Индия вече имат министър на йогата.

Това стана с разпореждане на премиерът Нарендра Моди, който е запален поддръжник на древната система от физически, интелектуални и духовни практики. Новият министър ще отговаря за традиционната медицина и лечителските практики като аюрведа, йога, унани, сидха и хомеопатия.

Влезте, за да коментирате
нагоре

Най-четени

„Избори и избирателни системи” – новият научен труд на проф. д.п.н. Геор…

„Избори и избирателни системи” – новият научен труд на проф. д.п.н. Георги Манолов

Президентът на Висшето училище по сигурност и икономика проф. д.п.н. Георги Манолов издаде поредният си научен труд. Монографичното изследване е озаглавено „Избори и избирателни системи” и предлага уникално съчетание на политологически и правен анализ на материята, което гарантира пълнота и...