Изненада! В Гърция милионерите се увеличават
- Публикувана в Свят
Южните ни съседи сътвориха поредната сензация.
Международна финансова компания съобщи, че броят на милионерите в Гърция се увеличава. И не само това - нараства и богатството им. Според изследването новоизлюпените паралии са с 60 души повече от миналата година. Общото им състояние се изчислява на 70 млрд. долара.
Северна Америка и Европа все още доминират на световната сцена, като области с най-много милионери. В САЩ живеят около 69 650 души с активи над 30 милиона долара. Броят им е с 6% по-голям спрямо миналата година.
Очаква се в следващите пет години мултимилионерите в света да достигнат 250 000 души, като Азия ще е регионът за най-бързо забогатяване.
Свързани статии (по етикет)
- ЕК опростява сигурния трансграничен достъп на гражданите до здравни данни
- Търговското споразумение между ЕС и Япония влиза в сила
- За защита на личните данни
- Доклад на Европейската комисия за рисковете, свързани със схемите за гражданство и право на пребиваване срещу инвестиции
- „InvestEU“: Евродепутатите подкрепиха новата програма за увеличаване на заетостта и растежа